O ballgag.cz

Jelikož nastoupila doba, kdy choré mozky autorů tohoto blogu začaly chrlit množství nejrůznějších pochybných teorií, grafů, příběhů, článků a glos, to vše v takové míře, že již nebylo možno je mezi sebou šířit bez jakési platformy, která by zastřešovala všechno naše zbytečné snažení a chabé pokusy o tvorbu, rozhodli jsme se spustit blog.

O čem píšeme

Mělo by to být místo, kam by přispívaly pouze existence podivné, s názory pro někoho zajímavými a pro někoho nadmíru žumpózními. To necháme posoudit náročnému oku čtenáře. Berte však na vědomí, že toto je naprosto nezávislý blog, který si příliš nehraje na politickou korektnost, názory autorů jsou mnohdy bezskrupulózní, a nazývání věcí pravými jmény, jakožto i pobuřování, extravagance a kontroverze je naším velkým koníčkem.

Jak nám můžete napsat vy 

Pokud se Vám obsah tohoto bohem zapomenutého místa líbí, budeme rádi, když se opět vrátíte pro další nášup šílenství a skandálů. Jestli máte nějáké připomínky, dotazy, či nás chcete jen pochválit, případně nám nabídnout orální sex, nebo jiné formy odměny, neváhejte nás kontaktovat mailem. Pokud by se Vám snad něco nelíbilo, nechte si to radši pro sebe, protože zde, na tomto blogu nevládne demokracie. Zde vládne diktatura a my jsme diktátoři.

 O tom, jak Vás máme rádi 

Rád bych dodal, že při psaní příspěvků na tento blog nebyl zraněn žádný asiat, africká babička, batole, zvíře ani hmyz. Nebyla poškozena žádná chráněná rostlina, ani nebyl odchycen žádný ohrožený živočišný druh, pokud samozřejmě nebylo u příspěvku uvedeno jinak. Dále pak zvláště u kontroverzních témat vyvolvajících emoce si buďte jisti, že se nejedná o podněcování nenávisti ke skupině obyvatel, či o nějáké extrémní projevy šovinismu a podobných zvěrstev, neboť my jsme bytosti veskrze nenásilné a často se jedná pouze o nadsázku, či dovedení věci ad absurdum.

Co dělat, když nás Vy nemáte rádi

Příspěvky každého jednotlivého autora se nemusí nutně stoprocentně shodovat s názory blogu jako celku, tudíž každý autor si je za svoje urážky, nadávky a impertinence zodpovědný sám. Pokud si musíte nutně postěžovat - v sekci tým autorů jsou uvedeny mailové kontakty na všechny autory. Nadále chceme deklarovat, že veškerá "tvorba" uveřejněná na tomto webu je zcela a určitě naše vlastní, leč inspirovaná všemožně a všelijak. Neřadíme se tudíž mezi weby, které svůj obsah tvoří kuriozitami, podivnostmi a zvrácenostmi nalezenými na internetu.

Za celý tým ballgag.cz Vám přeju - mějte se jak chcete a děkuji Vám, že nám zachováváte přízeň.

Svobodomyslný občan