čtvrtek 14. dubna 2011

Pokus o infiltraci vedení Univerzity kosmického humanismu překažen!


Vzhledem k probíhajícím aférám na politické scéně by se mohlo zdát, že naše země je nyní plná štěnic, odposlechů, tajných agentů, konspirátorů, mrtvých schránek a spících agentů. V rámci zachování integrity naší intergalaktické univerzity jsme proto minulý týden zpřísnili bezpečností opatření, což nám dnes přineslo ovoce. Vedení naší univerzity se dnes bezúspěšně pokusila, stejně jako mnohé jiné instituce, infiltrovat agentura, jejíž jméno nadále nesmí být vyslovováno. Budeme jí říkat třeba agentura ABC.
Tajný agent agentury ABC se přihlásil na místo přednášejícího na nově akreditovaném oboru vesmírná propaganda. Při procházení vrátnicí se však zdál našemu vrátnému panu Chytilovi podezřelý, jelikož se velmi dlouho zdržoval u automatu na jídlo a pokoušel se spodním otvorem vyšťourat poslední tuňákový sendvič, který byl ze slušnosti netknutý, neb všichni vědí, že ho má rád garant předmětu Vesmírná hygiena 2 pan HMNs. Hedvábný . Vrátný potom použil náš vysoce vyspělý software na porovnávání obličejů a odhalil agenta, který byl okamžitě zadržen elitním oddílem hvězdy smrti, který se zde právě zotavoval po náročném zápočtovém testu ve vesmírném vyhlazování. Pro výstrahu zveřejňujeme fotografii tohoto špiona a necháváme čas do pátečního poledne, aby se k tomuto incidentu agentura ABC vyjádřila.


Je pravděpodobné, že tento muž měl komplice. Zachytila ho bezpečnostní kamera před budovou jak nápadně dlouho pozoruje vchod do univerzity a čte si časopis Svět pojištěnce. Je možné, že tento muž má co dočinění s novinařinou, protože podle svědka z něj byl cítit alkohol a vypadal sexuálně frustrován. Pokud je vám známa identita tohoto muže, nebo můžete poskytnout jakékoliv informace vedoucí k jeho dopadení, piště prosím vedení univerzity.


Dále byl prozatím až do prošetření postaven mimo službu školník univerzity, jistý pan Kočí.


Žádné komentáře:

Okomentovat